Инвестиционная компания «Millennium», доверительное управление, ПИФы, КИФы, вложение денег в ценные бумаги

Нашi послуги

Інвестиційні фонди
Вкладення в інвестиційні фонди - це форма інвестування грошей, що є альтернативою банківським депозитам, при якій кошти вкладників об'єднуються і інвестуються в цінні папери, такі як акції українських підприємств, державні, комерційні та муніципальні облігації. Таким чином, створюється портфель цінних паперів, управління яким здійснюють фахівці компанії «Мілленіум Ессет Менеджмент».
Компанія «Мілленіум Ессет Менеджмент» пропонує приватним клієнтам, фінансовим посередникам, інституціональним інвесторам вкласти свої кошти в один з фондів управління активами, яких здійснює компанія або допоможемо створити фонд з урахуванням Ваших побажань..
Довірче управління
Якщо Ви володієте вільними коштами, однак у Вас недостатньо часу, щоб самостійно брати участь у біржових торгах, компанія «Мілленіум Ессет Менеджмент» пропонує Вам скористатися послугами з довірчого управління активами.
Довірче управління активами - це послуга з управління грошима або цінними паперами, які інвестор передає персональному інвесткеруючому. Такий спосіб інвестування більш кращий у порівнянні з самостійним інвестуванням, оскільки дозволяє не тільки гнучко реагувати на будь-які ринкові зміни, але й не вимагає від інвестора повного залучення в процес інвестування.
Переваги довірчого управління:
1) Індивідуальний інвестиційний портфель
Послуги з довірчого управління дозволяють формувати індивідуальний інвестиційний портфель, який буде враховувати рівень передбачуваної прибутковості, ступінь ризику, терміни інвестування та інші Ваші побажання.
2) Професійне управління активами
Кожен клієнт працює з персональним інвесткеруючим, який запропонує найбільш оптимальний варіант вкладення активів інвестора, а також підкаже в який момент і куди краще інвестувати кошти. Величезний обсяг доступної інформації у поєднанні з досвідом і професіоналізм наших співробітників дозволить максимально ефективно інвестувати Ваш капітал і захистити його від безлічі ринкових ризиків.
3) «Гнучка» стратегія інвестування
Послуги з довірчого правлінню активами надають інвестору можливість впливати на процес прийняття інвестиційного рішення, а також вкладати свої кошти в будь-які цінні папери. Інвестор може в будь-який момент змінити свою інвестиційну стратегію, збільшити або зменшити кількість інвестицій в той чи інший сегмент ринку, що дозволить отримати максимальний дохід за будь-яких ринкових змін.
4) Диверсифікація ризиків
Інвестиційні портфелі відрізняються залежно від співвідношення ризик / доходність. Деякі з них більш ризикові, проте показують високу прибутковість. Інші приносять більш скромний дохід, але ризики в такому випадку невисокі. Послуги з довірчого управління активами дозволяють створити диверсифікований інвестиційний портфель, який дозволить досягти оптимального балансу цих двох складових і забезпечити надійний захист інвестицій.
Профіль інвестора
Довірче управління призначено для інвесторів, які:
- Зацікавлені в отриманні доходу від вкладень в ЦБ вище середніх показників українського фондового ринку;
- Готові інвестувати у фондовий ринок від 250 тис. грн. і більше;
- Хочуть отримати персональний фінансовий продукт;
- Не мають достатньо часу для того, щоб самостійно брати участь у біржових торгах, і тому довіряють управління своїми активами професіоналам;